به گزارش پایش؛ مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر اصفهان شامگاه شنبه در تالار فرشچیان اصفهان برگزار شد و در این مراسم از برگزید‌گان این جشنواره تجلیل به عمل آمد.

بیست و هففاخر تمین جشنواره تئاتر اصفهان در حالی برگزار شد که هنرمندان زیادی آثار خود را در این جشنواره به اجرا گذاشتند و براساس رأی داوران فرهیخته و پیشکسوت این مسابقات آثار به مرحله نهایی راه یافتند.

مرحله نهایی با حضور ۱۳ گروه تئاتر در قالب موضوعات مختلف برگزار شد و در مرحله پایانی نیز گروه‌های تئاتر، برنامه‌های خود را با موضوعات مختلف به اجرا گذاشتند که پس از بررسی و رأی داوران آثار برگزیده این جشنواره عصر امروز انتخاب و تقدیر شدند.

رأی داوران در این جشنواره در بخش‌های طراحی بروشور، طراحی صحنه، طراحی لباس، بازیگران برتر آقایان و بانوان، برترین کارگردان‌ها، برترین نمایش‌نامه و نثر تئاتر برگزیده بود.

از نکات جالب توجه این مراسم درد و دل هنرمندان تئاتر بود که انتقادات و پیشنهادات خود را در حضور مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کردند که یکی از عمده‌ترین درخواست‌ها در این مراسم عدم توجه به مکان‌ها و زیرساخت‌ها برای تئاتر بود.